Dom Pasieki
Pasieki, podlaskie
- 250 000 zł
- 85 m²
- 2 941,18 zł/m²
Dariusz Demczuk
Skontaktuj się
Dom Pasieki
Pasieki, podlaskie
zaktualizowane:
14 maja 2026
Dom Pasieki
Zaktualizowane: 14 maja 2026
250 000 zł 85 m² 2 941,18 zł/m²
dom wolnostojący
2
2 200 m²
na podjeździe
1950
Zobacz na mapie
Rodzaj domu:
dom wolnostojącyLiczba pokoi:
2Powierzchnia działki:
2 200 m²Miejsce postojowe:
na podjeździeRok budowy:
1950Szczegóły ogłoszenia
- Typ oferty: dom na sprzedaż
- Cena: 250 000 zł (2 941,18 zł/m²)
- Rynek: wtórny
- Dostępny: maj 2026
- Forma własności: własność, księga wieczysta
- Charakterystyka domu 85 m² (70 m² powierzchni użytkowej), 2 pokoje (1 sypialnia), 1 łazienka; stan: do remontu
- Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 1950
- technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: drewno; pokrycie dachu: blacho-dachówka
- instalacje: do wymiany; okna: stare, drewniane
- Działka: 2 200 m²
- kształt: prostokąt; teren płaski
- dojazd drogą asfaltową, ogrodzenie całkowite
- Powierzchnia dodatkowa: strych
- Kuchnia: z oknem
- Media: prąd, woda miejska / wodociąg, szambo; ogrzewanie: piec
- Bezpieczeństwo: teren ogrodzony
- Miejsce parkingowe: na podjeździe (1 miejsce parkingowe)
- Źródło: biuro nieruchomości: DARDEM NIERUCHOMOŚCI, zaktualizowane: 14.05.2026
- numer ogłoszenia: 143/1182/ODS
Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej
Lokalizacja
- Adres: Pasieki, Narewka, hajnowski, podlaskie
- Otoczenie: luźna zabudowa jednorodzinna, tereny zielone i rekreacyjne, łąka, las, jezioro
- cicho
Opis nieruchomości
Siedlisko z domem drewnianym parterowym z poddaszem nieużytkowym położone ok. 65km od Białegostoku w gm. NAREWKA (obr. wsi PASIEKI). Nieruchomość położona nieopodal Zalewu Siemianówka.
Dom do remontu i własnej aranżacji. Obecnie w domu 2 pokoje , kuchnia z jadalnia, wydzielona łazienka , sień. Budynek część. podpiwniczony. Na posesji bud. gospodarcze. Możliwość dokupienia działki o pow. 2200m2, która znajduje się bezpośrednio za budynkami siedliska. (...)
602 364...